ООО «РЕНИ НОВА»

РЕНІ НОВА ТОВ – Про нас

РЕНІ НОВА ТОВ більше 10 років пропонує для українських замовників комплектуючі для таких меблів, як столи, крісла, стільці з різних металів, а саме: з нержавіючої сталі, хромовані, чавунні, алюмінієві, сталеві. Підстілля, опори, бази для столів, п’ятилучча, хрестовини, газліфти, поворотні механізми, механізми трансформації меблів, гідравліку для перукарських крісел, електроприводи, лінійні актуатори.

Комплектуючі для крісел, табуретів, столів, барних стільців хромовані, з нержавіючої сталі. Підстілля, бази для столів, опори, ніжки для столу, хрестовини, п’ятилуччя, підлокітники, подніжки, поворотні бази для крісел, каркаси, полози крісел, піастри, ролики, колеса, газліфти (газові амортизатори), підстави барних стільців, стільниці Верзалит (виробництво – Німеччина), механізми трансформації меблів, гідроприводи, електроприводи, лінійні актуатори … Наша компанія поставляє комплектуючі високої якості таких відомих німецьких марок як DEWERT, STEINCO. Вся продукція виготовлена ​​виключно в заводських умовах; сертифікована. Хоча, на сьогоднішній день, в Україні є безлічі товарів, складно визначити якісну продукцію. Ми допоможемо Вам не помилитися у Вашому виборі. Адже якісна продукція, яку ми пропонуємо, не має недоліків.

Відмінна якість продукції, продаж комплектуючих як гуртом, так і в роздріб, професійні консультації та допомога у виборі, можливість доставки продукції по всій Україні – ТОВ «РЕНІ НОВА» цінує кожного Клієнта! Ми продаємо не комплектуючі для меблів, а якість, зручність і затишок!